PŘEDŠKOLÁK

Povinná předškolní docházka

Jde o způsob výuky, který probíhá na dálku v době, kdy jsou jiné formy výuky znemožněny nebo omezeny (aktuálně by toto mohlo nastat z důvodu epidemie COVID-19). Distanční výuka bude zahájena v případě, že do MŠ nebude moci přijít více jak polovina dětí, kterých se povinná předškolní výchova týká.

Inspirace pro volnou chvíli

Zdravíme všechny předškoláky a jejich rodiče. Během měsíce října jsme rozdali předškolákům složku s pracovními listy a dalšími "úkoly". Hodně dětí už nám hlásí, že mají úkoly hotové. Velmi nás to těší a chválíme Vás všechny i rodiče. Zde na stránkách jsme se rozhodli pro děti zavést jejich vlastní "sloupek".  Budete zde mít možnost načerpat inspiraci na hry, básničky, písničky. Každý týden sem budeme vkládat nové příspěvky, podle aktuálních témat, které děti zrovna mají v mateřské škole. Věřím, že se doba brzy zlepší a budeme moci být zase všichni spolu.

Inspiraci na tento týden pro Vás připravila paní učitelka Maruška. Vše naleznete v přílohách.
Pokud byste měli zájem o vytisknutí pracovních listů, napiště mi sms zprávu, nebo mail, po domluvě Vám vše připravím.

Přeji Vám všem hodně zdraví a v klidu strávené podzimní dny.
Dobešová Veronika

Téma na tento týden