Projekty, granty

Vzdělávání v MŠ Kunžak

Vzdělávání v MŠ KunžakMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídící orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhovělo žádosti naší školy a rozhodlo o poskytnutí dotace v rámci Výzvy č. 02_18_063 pro Šablony II. Finanční prostředky budou použity na tyto aktivity:
Školní asistent – personální podpora MŠ
Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ – DVPP v rozsahu 8 hodin – polytechnické vzdělávání
Projektový den ve škole, Projektový den mimo šklolu.
Předpokládaná doba trvání projektu je 24 měsíců (1. 9. 2019 – 31. 8. 2021).
Cílem je maximální podpora našich dětí v mateřské škole.
Veronika Dobešová, ředitelka MŠ

Rodiče Vítáni!

EkoškolaV letošním školním roce se účastníme mezinárodního programu EKOŠKOLA.

Zdobení sromečku v Muzeu Fotografie

Zdobení sromečku v Muzeu FotografiePřijďte se podívat na stromečku mateřských a základních škol do Muzea Fotografie v JH.
Najdete zde i stromeček naší mateřské školy:-)

Zdobení sromečku v Muzeu Fotografie

clanek
Přijďte se podívat na stromečku mateřských a základních škol do Muzea Fotografie v JH.Najdete ...