logotyp
Login

Zeleňásci

Třída motýlků Zeleňásků je laděná do veselé zelené barvy.
Díky šikovným rukám paní učiteleky je třída velice hezky a
vkusně vyzdobená dětskými obrázky.
V letošním školním roce je ve třídě zapsáno 20 dětí. Třída Zeleňásků je třída převážně malých dětí ve věku od dvou do čtyř let.

paní učitelka: Emílie Kolaříková
                    Veronika Dobešová

asistent pedagoga: Miroslava Pátkovákontakt: 384 398 272

Vítejte u Zeleňásků

Školka Kunžak - pohled na budovu ZeleňáskůŠkolka Kunžak, Zeleňásci - šatna dětíŠkolka Kunžak, Zeleňásci - šatna dětíŠkolka Kunžak, Zeleňásci - umývárny dětíŠkolka Kunžak, Zeleňásci - umývárny dětíŠkolka Kunžak, Zeleňásci - dětské WCŠkolka Kunžak, Zeleňásci - pohled na třídu dětíŠkolka Kunžak, Zeleňásci - pohled na třídu dětíZeleňásci - pohled na hernu dětíZeleňásci - pohled nahernu, dětskou kuchuňkuZeleňásci, kadeřnický dětský koutekZeleňásci - herna, sestava s hračkamiZeleňásci - tělocvična, dětský bazénekZeleňásci - místnost pro odpol. odpočinek dětíZeleňásci - relaxační a čtenářský kout pro dětiŠkolka Kunžak, Zeleňásci - pohled na bylinkovou spirálu u pavilonuŠkolka Kunžak - bylinková spirála u ZeleňáskůŠkolka Kunžak, terasa na zahradě u Zeleňásků

POSLEDNÍ AKTUALITA

Praktické odkazy

ZŠ SNW Kunžak

obrázek

Obec Kunžak

obrázek
Obec Kunžak spolu s místními částmi Kaproun, Mosty, Suchdol, Terezín, Valtínov a Zvůle leží uprostřed křižovatky cest na Jindřichův Hradec, Dačice a Telč v turisticky atraktivní oblasti Česká Kanada – v kraji lesů a rybníků.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů

Created by © 2017 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign